O grach, o wszystkim.

Chciałbyś pogadać na temat gier, filmów, albo czegoś innego? Lepiej trafić nie mogłeś.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-04-19 08:51:27

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Napisz o sobie.

Tutaj możemy o sobie napisać. Ja zacznę:

Nazywam się Patryk Jóźwiak, urodziłem się 25.09.1996 roku, co daje mi 15 lat. Mieszkam w Oleśnica, koło Wrocławia. Chodzę do 2 klasy gimnazjum, ponieważ jeden rok mam w plecy z Fizyki W wieku 10 lat zacząłem trenować Taekwondo, które skończyłem w wieku 13 lat, dostając żółty pas . Interesuję się sportem (generalnie piłką nożną, ale jest też koszykówka, sporty walki, siatkówka, piłka ręczna, lekkoatletyka). Mam 181 cm wzrostu. Moim ulubionym gatunkiem gier są: strategie, sportowe, symulatory, FPS, FPP, TPP, TPS. Ulubione rodzaje filmów to: horrory, thrillery, komedie, akcja, SF. Ulubione drużyna piłkarska to: FC Barcelona Jestem osobą szczerą, miłą, uczciwą. No, to tyle. Nie wiem co jeszcze o sobie napisać. Zapraszam do czytania, oraz odpowiadania.


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 

#2 2012-04-19 08:52:03

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Napisz o sobie.

Uwaga! Zastrzegam komentowania innych. W przeciwnym razie ban.


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 

#3 2012-04-19 15:32:03

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Napisz o sobie.

Cześć nazywam się Marcin Szklarczyk, urodziłem 25.03.1996 czyli mam lat 16. Interesuję się ASG i Paintballem. Można powiedzieć że jestem dziennikarzem. Moimi ulubionymi gatunkami są: RPG, strategie i MMO Niewiem co pisać, może coś dopisze w przyszłości


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 

#4 2012-04-19 21:58:08

Jaher

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Napisz o sobie.

Witam nazywam się Jarosław Hardej szerzej znany jako Jaher. Urodziłem się 29.05.1995 co daje mi prawie 17 lat. Ulubione gry ciężko określić jaki rodzaj ponieważ stawiam na to co gra ma do zaoferowania a nie na jej gatunek natomiast filmy wszystkie poza romansidłami. Jestem raczej miłą osobą. Mam 185 wzrostu.


Tu Jaher pozdro brat.

Offline

 
http://tarczownicyrojownicy.cba.pl/index.php

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgnaruto.pun.pl www.angielski.pun.pl www.rozrywka-dla-nastolatek.pun.pl www.servers.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl