O grach, o wszystkim.

Chciałbyś pogadać na temat gier, filmów, albo czegoś innego? Lepiej trafić nie mogłeś.


#1 2012-04-20 07:54:56

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

W co gracie?

Tutaj piszemy w co gramy za tej kategorii. Ja pozwolę sobie dodać krótką recenzję gry. tytuł domyślcie się sami.

Mamy zimę 2000/2001 roku. Wcielamy się w rolę policjanta, któremu zamordowane żonę i dziecko, i na własną rękę prowadzimy, prywatne, jakże brutalne śledztwo. Odkrywamy, że zabójcy naszej rodziny, byli pod wpływem dziwnego narkotyku, zwanego "Valkiria".
Wkrótce okazuję się, że zostaliśmy wrobieni w zabójstwo naszego przyjaciela, a zarazem agenta DEA, Aleksa Baldera, mamy do czynienia również z policją, z komisarzem Jimem Bravurą. Krążąc po Nowym Jorku, odwiedzamy różne stacje metra, różne hotele, oraz Ragna Rock, gdzie spotykamy Jacka Lupino, którego "Valkiria" zmieniła w "ludzkie zombie". Odwiedzając różne zakątki miejsc, w których jesteśmy, odkrywamy przeróżne notatki, które uświadamiają nas, o całej powadze tej sprawy. Valkiria, jak się okazuje, nie była tylko środkiem wprowadzonym przez mafię Punchinello na nowojorski rynek, ale także kluczowym obiektem rządowego projektu "Valhalla", który miał rozpowszechnić narkotyk wśród żołnierzy aby podnieść ich morale i umiejętności bojowe. Projekt, pomimo że został zawieszony kilka lat temu, nadal był kontynuowany bez zgody rządu. Główny bohater, odkrywając to, zostaje zaproszony do współpracy z tzw. "Wewnętrznym Kręgiem, którym przewodniczy podstarzały Alfred Wooden. Rzem z Alfredem, główny bohater, próbuje zaprzestać rozprzestrzenianiu się tego narkotyku. W między czasie dowiadujemy się nazwisko, zleceniodawcy, zabójstwa naszej rodziny - Nicole Horne. Jej siedziba znajduje się na najwyższym piętrze fikcyjnego wieżowca Aesir Corporation na Manhattanie. Tam kończy się gra, a zarazem zaczyna, gdyż historia gry opowiadana jest przez głównego bohatera jako wspomnienie przeszłości w formie komiksu.


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 

#2 2012-04-20 23:00:27

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: W co gracie?

hehehe, pisałem recenzję tej gry rok temu (jako przypomnienie) i wiem co to jest ale zdradzać nie będę


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 
http://tarczownicyrojownicy.cba.pl/index.php

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zskielce.pun.pl www.footballwroc.pun.pl www.tlumacz.pun.pl www.wol.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja-pl.pun.pl