O grach, o wszystkim.

Chciałbyś pogadać na temat gier, filmów, albo czegoś innego? Lepiej trafić nie mogłeś.


#1 2012-04-19 16:37:58

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Historia X-18

Ten post będzie jeszcze czymś na wzór instrukcji W tym wątku prowadzimy historię w świecie Stalkera Ja zacznę i pokaże jak to powinno wyglądać ;D


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 

#2 2012-04-19 16:47:27

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Historia X-18

Raztar siedział jak zwykle przy swoim biurku czytając sterty tekstów. Cierpiał przy tym strasznie, ponieważ na jego piętrze nie było gotowej klimatyzacji, robili ją dopiero na piętrze 24 (x-18 jest wkopane w ziemie, więc piętra liczymy do dołu). W pewnym momencie nasz Adminus wstał i postanowił pojechać do magazynu po sprzęt.
Wziął swojego ukochanego M4A1 i Colta 1911 (skąd on go wziął w Zonie niewiadomo) i wyszedł. Postanowił pojechać do Baru po Prowiant dla Laboratorium a przy okazji coś upolować, i może nawet znaleźć artefakcik.


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 

#3 2012-04-19 18:26:41

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Historia X-18

Wchodząc do Baru, zauważył siedzącego w ciemnym kącie, nadzwyczajnego gościa. Ubrany, był na czarno, a jedno oko miał zakryte przepaską. Raztar, podchodząc do niego, zapytał - Dlaczego, siedzisz tutaj w kącie, skoro masz tyle wolnego miejsca? Gość po chwili namysłu, odpowiedział: - Nazywam się Agazoo, po wybuchu bomby nuklearnej, moje ciało uległo deformacji. Moje oko wypłynęło, a ciało zostało poparzone praktycznie w każdym miejscu. Ludzie widząc mnie, boją się wejść do baru, dlatego siedzę tu. Raztar, zdziwiony, odpowiedział: - Współczuję, ale mam dla Ciebie pewną propozycję. Szukam kolegi, do pomocy, z ogarnianiem tego wszystkiego.

P.S. Nie grałem w STALKA, dlatego nie wiem, co tam ma rzecz priorytetową. Wiem natomiast, że wybuchła tam bomba atomowa/nuklearna? W razie czego, edit :-)


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 

#4 2012-04-19 20:49:36

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Historia X-18

Nie wojna tylko Elektrownia Atomowa w Czarnobylu wybuchła po raz drugi Agazoo prowadź teraz swoją postać ;D Raztar dogadawszy się z Agazoo i po zakupie prowiantu powrócił do x-18 w ogólnopojętym celu pójścia spać. "Challeng Accept" pomyślał Raztar i zasnął. Ale nie dane mu było zasnąć ponieważ burery które mątowały klimatyzację na piętrze 16 znowu upuściły klucz, który spadł aż na ostatnie piętro,wcześniej tworząc taki hałas którego najstarsi ludzie nie pamiętali. Koniec z Turbokiślem na stołówce pomyślał Raztar i przemieścił się do stołówki aby wprowadzić nakaz w życie. Załatwiwszy sprawy na stołówce, adminus wyruszył po jakieś żeby powstrzymać jakieś ACTA. Nie wiedział o co chodzi ale go wynajeli to pojechał. (na kilka dni słuch o nim zaginą)


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 

#5 2012-04-19 22:00:52

Bettrezen

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Historia X-18

W rogu sali w cieniu siedział pewien stalker. Zwał się Dazuru. Na plecach dzierżył AKm 74/2, a przy pasie miał SIP-t M200. Wyszedł z ukrycia i podszedł do postaci stojących na środku sali.

Offline

 

#6 2012-04-20 07:36:59

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Historia X-18

Agazoo, słysząc o zamiar Raztar, znalazł go, kroczącego samotnie, środkiem spustoszałej ulicy. Agazoo wysokim głosem zawołał: Raztar!!!! czekaj, mam dla Ciebie pewną propozycję. Raztar zatrzymał się: Tak? Agazoo szybkim głosem odpowiedział, ponieważ zbliżało się zagrożenie: Słyszałem, że chcesz zwalczyć ACTA, chodź za mną, mam kolegę, który zna ACTA od wewnątrz. Na pewno pomoże. Raztar poszedł za Agazoo, aż do Alei zwanej, Aleją Umarłych. Krążyły plotki, że zginęło tam 25 osób, poprzez zamordowanie. Kiedy okazało się, że plotka jest prawdą, rozpoczęła się ich pierwsza bitwa.


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 

#7 2012-04-20 19:28:46

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Historia X-18

A bitwa była ciężka... Raztar musiał użyc swoich specjalnych pocisków z wodą święconą żeby powstrzymać zagrożenie. Pijawki pojawiały się i znikały, jedna z nich ugodziła Raztara w ramie. "Muszę to opatrzyć" pomyślał Raztar i założył opatrunek z turbokiślu...


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 

#8 2012-04-20 20:00:57

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Historia X-18

Okazało się, że owy turbokisiel, był substancją mało spotykaną, a zapasy, jakie posiadali Raztar, oraz Agazoo były zbyt małe dla nich dwóch. Wtedy przybiegł z pomocą Dazuru. Samozwańczy medyk. Zaoferował pomoc, ale z zamiarem długu. Chodziło mu o to, aby pomogli mu schwytać zabójcę z Krypty 18, Dzikiego Fęsza (this is special). A że owy Fąsz posiadał umiejętność zżerania przeciwnika, wszyscy się przestraszyli...


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 

#9 2012-04-21 15:44:06

Raztar

Ojciec Dyrektor

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Historia X-18

Lecz Raztar ani myśląc zgodził się pomóc koledze. Wyruszyli razem w epicką podróż do Krypty 18 napotykając wiele pijawek, niby psów i innego tałatajstwa którego jak zona długa i szeroka wiele można napotkać. Wreszcie staneli u wrót krypty 18, napotykając wiele szkieletów. Ale Raztar zauważył coś co go zainteresowało. Pod jednym ze szkieletów leżał GRANATNIK REWOLWEROWY!! Adminus ani myśląc podniósł owo śmiercionośne narzędzie i otworzył właz krypty, tuż za nim stał Dazura.


Zastępca MrAgazoo1, w razie czego problemy pisać mi.

Offline

 

#10 2012-04-21 16:13:00

 MrAgazoo

Ojciec Dyrektor

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Historia X-18

Agazoo, chodzący do tej pory tylko z Glockiem, odnalazł pod zmarłym żołnierzem broń szturmową USAS - 12. Szybkostrzelny shotgun. Wszyscy byli przygotowani, i czekali, aż Raztar otworzy właz, za którym czeka ich mordor, którego władcą był Rojo, razem ze swoim padawanem Rockiem i żoną Perlą. Aby się do nich dostać, muszą pokonać wielu przeciwników.


"Admin jest jak policja. Nie zawsze ma rację, ale bez niego byłby burdel"

Offline

 
http://tarczownicyrojownicy.cba.pl/index.php

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutots.pun.pl www.se-java.pun.pl www.gfpbf.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl